poniedziałek, 31 grudnia 2012

POCZĄTEK NA KONIEC

Tak sobie pomyślałam: "może zacznę coś z końcem roku" i właśnie próbuję uruchomić własnego bloga. Nie będzie to łatwe, bo jestem na bakier z komputerową techniką. No cóż, nie spróbuję, nie będę wiedziała czym to pachnie, a więc niech tam. Jeśli to przedsięwzięcie się powiedzie, to tylko dzięki ALDONIETCE, na której bloga wszystkich zrządzeniem losu tu trafiających zapraszam http://aldonietka.blogspot.com/. To ona namawiała mnie na ten krok od długiego czasu. Aldonietka, mam nadzieję, że będziesz mnie ratować w potrzebie.
Życząc wszystkim gościom Szczęśliwego Nowego 2013 Roku... niniejszym uważam ten blog za uruchomiony.

7 komentarzy:

 1. No nie wiem, co powiedzieć! Cieszę się bardzoooo! W końcu będę Cię na bieżąco "podglądać"!

  OdpowiedzUsuń
 2. to był dobry pomysł na założenie bloga... będę kibicować i podglądać

  OdpowiedzUsuń
 3. Hey,
  nie widzę, bo chyba nie masz na pasku czegos takiego jak obserwatorzy bloga, mogłabyś dodać ? Mogłabym cię na bieżąco podgladać na moim blogerze :)
  Buźka !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Catherine, nie pomyślałam w najśmielszych snach, że znalazłby się ktoś, kto by chciał na bieżąco zaglądać na taki tam sobie blog.

   Usuń
 4. Witaj!
  Myślę, że chyba nikt nie musiał Cię "ratować" - radzisz sobie świetnie i z blogiem, a przede wszystkim z karteczkami! Mnie też prowadzenie bloga wydawało się trudne. nie tak dawno się zdecydowałam. Wielu rzeczy jeszcze nie umiem, ale głowa do góry - damy radę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie za wizytę i wsparcie, wpadnę chętnie z rewizytą.

   Usuń
 5. С большим удовольствием я стала сегодня читателем вашего блога! очень рада знакомству)))

  OdpowiedzUsuń