sobota, 18 lutego 2017

SERDECZNA WYMIANA CZEKOLADOWNIKÓW

Inka z bloga Inka z Klonowej ma niewątpliwy talent do organizowania scrapowych zabaw. Tym razem zaproponowała słodką wymianę czekolad we własnoręcznie wykonanym opakowaniu. Wszystkie zgłoszone do zabawy dziewczyny zostały połączone w wymiankowe pary. Ja stanęłam w międzynarodowej irlandzko - polskiej parze z Tiną J, która prowadzi bloga tinyhandmade. Zadanie polegało na wykonaniu czekoladownika koniecznie z dodatkiem koloru czerwonego, zapakowaniem do niego czekolady i wysłaniem do swojej pary. Nigdy jeszcze nie robiłam czekoladownika, więc zabawa stała się świetnym pretekstem, by wreszcie spróbować. A udał się taki, jakim widzicie go niżej:

Nasze czekoldowniki szczęśliwie przebrnęły przez granice i mogłam się cieszyć TAKĄ niespodzianką otrzymaną od Tatiany - starannie wykonany cudny czekoladownik z rewelacyjnie wkomponowanym wymaganym kolorem czerwonym...
... skrywał pyszną czekoladkę z % oraz delikatne, pięknie wykonane szydełkowe serduszko, które niechybnie wyląduje na jakiejś kartce (świetne jest).
Tatiana,
ogromną przyjemnością było brać wspólnie z Tobą udział w tej zabawie,
dziękuję - fajna z nas była para:)))

Jeśli mielibyście ochotę obejrzeć czekoladowniki pozostałych dziewczyn, biorących udział w serdecznej wymianie, zapraszam Was TUTAJ
http://inkazklonowej.blogspot.com/2017/01/pary-serdecznej-wymiany-czekoladownikow.html

12 komentarzy:

 1. Oba sliczne ale Ta "niby" czekolada u Ciebie na czekoladowniki wyglada obłędnie!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niewyczerpana skarbnica niesamowitych pomysłów :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne oba czekoladowniki :-D Fantastyczny tekst dotyczący czekolady :-D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniały jest Twój czekoladownik, bardzo pomysłowy i wcale nie widać, że pierwszy ;) Ale w sumie nie ma się co dziwić, w końcu robisz tak skomplikowane formy, że taki czekalodownik przy nich to pikuś ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ewa, twój czekoladownik jest wspaniały, piękny. Wszystko mi się w nim podoba. Wykonanie, kolory, układ. Dziękuję bardzo za niego i za "wnętrzności", za "sałatki" i za tekturki 😃😘 Dziękuję, że zgodziłaśsię być moją parą. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podobają mi się obydwa opakowania.

  OdpowiedzUsuń
 7. Taaak, obie jesteście czarodziejki! Ewo, warto organizować takie zabawy, mogę teraz podziwiać i zachwycać się Waszymi pomysłami! (wzór kostek - banerek! :)) Jak to dobrze, że Twój misterny czekoladownik nie ucierpiał w podróży! i doniósł te sałatki ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny i oryginalny pomysł na słodki upominek.
  Same opakowanie wygląda bardzo apetycznie :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne te czekoladowniki :) Bardzo podoba mi się ta maszyna do pisania :))))

  OdpowiedzUsuń
 10. Czekoladownik ze złotymi dodatkami - majstersztyk!
  Otrzymany czekoladownik z serduszkiem również pięknie wykonany :)

  OdpowiedzUsuń