środa, 6 grudnia 2017

TORBA PEŁNA ŚWIĄT

Tegoroczna bonusowa zabawa pośród całorocznego świątecznego kartkowania zaproponowana przez Inkę na rogatym blogu to wymiana świątecznych toreb. Zadanie polegało na wykonaniu świątecznej torebki, zapakowaniu do niej jakiegoś upominku i wysłaniu wraz z wiadomością do osoby, która w drodze losowania znalazła się z nami w parze. Mnie trafiła się przemiła "druga połówka" w osobie Ani właścicielki facebookowej strony Ania and quilling.
Ze swej strony przygotowałam dla Ani torebkę w moim ulubionym modelu, zapakowałam do niej kilka scrapowych drobiazgów i dołączyłam zawieszkę - bombkę.
Zawieszka składa się z trzech części. Pierwsza to cienka przezroczysta akrylowa płytka obwiedziona okrągłą tekturką, na której oparłam zimową kompozycję - środkowa to koło ze scrapowego papieru i ostatnia (tutaj niewidoczna) to świąteczna wiadomość dla Ani.

A teraz torba, którą otrzymałam w ramach wymiany od Ani. Bielusieńka ze smakowitymi kawowymi świątecznymi gwiazdkami i z takąż przywieszką (wcale nie umawiałyśmy się na te zawieszki, po prostu nadajemy na tych samych falach:))) Do tego sznur korali (Ania "masz nosa" - pasuje super do mojej rudej bluzki) i liścik na odwrocie świątecznego obrazka.

 Aniu!
Serdecznie dziękuję Ci za tę wspólną zabawę,
za ciepły i miły kontakt.
To była dla mnie ogromna przyjemność:))) 

A TUTAJ możecie znaleźć inne świąteczne torby przygotowane przez pozostałe dziewczyny biorące udział w wymianie - zapraszam Was do oglądania.
https://swietanaokraglo.blogspot.com/2017/11/wymiana-pena-swiatecznych-rogatych.html

14 komentarzy:

 1. Ewa! Bardzo, bardzo dziękuję za wymiankę, dobre słowo i same cudowności! Jestem fanką Twojego rękodzieła ;-) Moc uścisków ślę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Masz talent Aniu, próbowałam rozszyfrować te uwite z koralików kulki - są świetne.

   Usuń
 3. Ja już podziwiałam u Ani torbę w niebieskościach :) Ewo, powiem że nie spodziewałam się niczego na innym poziomie a jednak jak zawsze jestem zachwycona - i tak ładnie można było dać i pokazać coś więcej, coś od siebie, no szaleństwo było! Cieszę się, że obie macie tak przyjemne wrażenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Inka!!! Zdecydowanie trzeba dodać, że tę autentyczną radość mogłyśmy przeżyć dzięki Twojej pełnej niesamowitych pomysłów głowie:)))

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Jakie śliczne są te Wasze torby i fajne upominki :)

   Usuń
 5. Fikuśna ta Twoja torba, świetnie się otwiera. Ozdobione doskonale obie torby a i zawartość w obu pełna niespodzianek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne torby i prezenty przygotowałyście :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne torby. A zawieszki niesamowite.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piekne prezenty dla scraperek :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wspaniałe torby pełne świat. Oczarowana jestem zimowym kompletem!!!!Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. całość niezwykle się prezentuję i wszystko tak ładnie kolorystyczni współgra :)

  OdpowiedzUsuń